Získejte za 90 minut 30 let zkušeností.Získat zde!

Klientské oddělení KFP

Tel.: 733 120 176
(po-pá 8:00-15:00)
Email: klient@kfp.cz

Aktuality

Knihovna

Ke stažení

Získejte zdarma rady a tipy, jak se starat o peníze.

Dozvíte se:

  • Jak o peníze nepřicházet
  • Jak peníze ochránit
  • Jak peníze investovat
Přihlaste se k odběru finančních tipů zasílaných e-mailem a získejte zdarma ebook „10 kroků, jak si s platem zaměstnance zajistit finanční nezávislost.“

Jak vydělávat o 133 % více?

V České republice je v současné době registrováno u ČNB cca 130.000 osob s oprávněním ke zprostředkovatelské činnosti ve finančním poradenství. Jak se v takové džungli zviditelnit a odlišit od konkurence? Těžko. Ale jde to.

Jára Cimrman by měl radost

„Hlavně, aby to bylo jako ze života.“ To je jedna ze zásad, kterou český génius prosazoval ve výuce svých žáků. Kdyby žil, ve výuce osobních financí by si díky hře FINANČNÍ SVOBODA liboval…

Skryté nebezpečí zdánlivě bezpečných investic

Hodnotit investici podle nominálních výnosů může být nebezpečné. Při investici na důchod na 10 nebo 20 let totiž musíte sledovat reálnou hodnotu investic - kolik si za své peníze opravdu koupíte.

Těchto 7 finančních pravidel prostě musíte znát

Řídíte se těmito 7 nejdůležitějšími pravidly osobních financí? Pokud ne, tak začněte - ať Vám zbytečně neutíkají Vaše těžce vydělané peníze!

Nejdůležitější otázka, když chcete ušetřit

také máte při pohledu na svůj účet pocit, že výdaje rostou rychleji než příjmy? Rádi byste investovali, ale nejste schopni snížit své výdaje a ušetřit? Pomoci vám může náš dnešní tip.

Dluhopisy umí prodělávat. I nominálně

Minule jsme si představili výnosy akciových investic. Zdaleka pro ně neplatí, že vydělávají „něco kolem“ 10 % ročně. S dluhopisy je to podobné. Sice v průměru to byla 4 %, ale často také výrazně více či méně.

Akcie ano, ale obezřetněji

Vždy, když mám přednášku, ptám se účastníků, zda si myslí, že je nyní dobrá doba pro investování do akcií. Zjistili jsme totiž, že odpovědi docela dobře vypovídají o náladě drobných investorů. A to nám pomáhá určit, jestli je čas se začít akcií zbavovat.

Když BLESK píše o investování

Chování davu amatérských investorů je často dobrým indikátorem toho, jak neinvestovat. Právě amatéři často nakupují nahoře a prodávají dole. Jak tedy investovat? Rozhodně ne podle davu.

Varování: Chyba na Novinky.cz vám může způsobit velké investiční ztráty

Vladimír Fichtner ze společnosti Fichtner s.r.o. dnes na své klienty poslal velmi důležité upozornění ohledně novinářské chyby na serveru Novinky.cz, která může investorům způsobit velké investiční ztráty. Vzhledem k důležitosti informace posíláme email Vladimíra Fichtnera v plném rozsahu i vám.

Výnosy akciových investic: Opravdu vydělávají akcie 10 % ročně?

Nikdo neví, jaké výnosy „udělají“ akciové investice v příštích 5, 10 nebo 20 letech. Když ale budete vědět, co investice předváděly v minulosti, nepřekvapí vás ani výnosy budoucí.
Celkem 545 článků.
<<   <   11  -  12 -  13 -  14 -  15 -  16 -  17 -  18 -  19 -  20   >   >>


 
© 2006 - 2017 K.F.P. - všechna práva vyhrazena
Dotazy a připomínky: klient@kfp.cz
Programovali: SE-MO Data