Získejte za 90 minut 30 let zkušeností.Získat zde!

Klientské oddělení KFP

Tel.: 733 120 176
(po-pá 8:00-15:00)
Email: klient@kfp.cz

Aktuality

Knihovna

Ke stažení

Získejte zdarma rady a tipy, jak se starat o peníze.

Dozvíte se:

  • Jak o peníze nepřicházet
  • Jak peníze ochránit
  • Jak peníze investovat
Přihlaste se k odběru finančních tipů zasílaných e-mailem a získejte zdarma ebook „10 kroků, jak si s platem zaměstnance zajistit finanční nezávislost.“

Bez metodik nemůžete patřit k elitě

Stejný problém (za předpokladu, že se nic jiného nezměnilo), by se měl pokaždé řešit stejným způsobem. To většina lidí očekává, když jde k zubaři, nechá si spravit auto nebo si nechá radit, co má dělat s penězi. Elitní poradcům se standardizací jejich práce pomáhají metodiky.

5 způsobů, jak přimět vaše klienty, aby vás doporučovali

V dnešním světě už obchodníci nejsou těmi nejlepšími prodejci. Těmi jsou nadšení klienti, kteří pějí chválu na vaše služby všude, kam přijdou.

Neinvestujeme do akcií, investujeme do firem

Jaký v tom je rozdíl? Na první pohled žádný, na druhý pohled velký.

Transformované penzijní fondy: Zůstat, nebo raději přejít do účastnických fondů?

Asociace penzijních fondů na své tiskové konferenci v dubnu 2019 zveřejnila výsledky penzijních fondů. Přes nepříznivý vývoj dluhopisů kvůli rostoucí inflaci (5,4% p.a. za posledních 5 let) dokázaly transformované fondy (dříve penzijní fondy) splnit zákonné podmínky a neznehodnotit investice svých klientů (dosáhly průměrného výnosu +0,4% p.a.). Podobné zprávy budeme možná za pár let číst. Teď s tím ještě naštěstí můžeme něco udělat.

Sazby dosáhly nového dna, dluhopisová bublina je na maximu!

Dnes Vám přinášíme další z řady komentářů, které Fichtner s.r.o. publikuje pro své klienty. Tentokrát jde o měsíční komentář k aktuální situaci na trhu.

Jak zvýšit provizní obrat na 1 poradce na trojnásobek!

Největší firmy na českém poradenském trhu mají provizní obrat cca 500 až 700 tis. Kč ročně na jednoho poradce. Přitom lze dosahovat obratu 3-4krát většího. Vyžaduje to ale zaměřit se primárně na bonitní klienty a na investice, které tyto bonitní klienty nejvíce zajímají. Také je potřeba inspirovat se osvědčenými poradenskými modely pro bonitní klienty v zahraničí.

Gratulujeme vítězům!

Včera proběhly zkoušky na získání certifikátu €FATM. My už dnes chceme pogratulovat těm, které jsme připravili a kteří titul €FATM úspěšně získali.

Titul získalo 87 % těch, které jsme připravovali, i když dlouhodobý průměr úspěšnosti u zkoušek je něco málo přes 50 %.

Děti, které umí spravovat miliony

81 studentů, 15 škol, rodina Svobodných, Drahotových a Novákových. I tak vypadalo letošní první Mistrovství České republiky ve FINANČNÍ SVOBODĚ, které podpořila jako výhradní partner Česká spořitelna. Soutěžilo se v kategoriích dvojic a škol, nejlepší manažeři rodinného portfolia byli z Obchodní akademie Kolín.

Elitní poradce umí pojišťovat na miliony za stokoruny!

úspěšní lidé s vysokými příjmy potřebují pojistky na miliony, které stojí stokoruny. Nejvíce se zajímají o investice a potřebují, aby měli ochráněna velká rizika a zároveň, aby jim zbylo dost zdrojů na investování. Místem, kde se dá ušetřit, jsou různá populární pojištění, která ale nutně nepotřebují. Více si můžete přečíst v článku, který jsme psali pro časopis Poradenství a finance (viz příloha článku).

Titul, který se vyplatí!

Pokud patříte nebo jednoho dne chcete patřit mezi poradenskou Investiční Elitu, mám pro Vás  něco zajímavého.  Trénink zdarma, který jsem pro Vás připravil spolu s Vladimírem Fichtnerem, Tomášem Tylem, €FA a Petrem Pavláskem, €FA.

Jedná se o trénink pro nejlepší poradce a bankéře, kteří pro klienty především investují, řeší jejich skutečné potřeby a chtějí se už konečně na první pohled odlišit od "pojišťováků" a bankovních "nutičů" produktů.

Celkem 571 článků.
<<   <   11  -  12 -  13 -  14 -  15 -  16 -  17 -  18 -  19 -  20   >   >>


 
© 2006 - 2018 K.F.P. - všechna práva vyhrazena
Dotazy a připomínky: klient@kfp.cz
Programovali: SE-MO Data