Získejte za 90 minut 30 let zkušeností.Získat zde!

Klientské oddělení KFP

Tel.: 733 120 176
(po-pá 8:00-15:00)
Email: klient@kfp.cz

Aktuality

Knihovna

Ke stažení

Získejte zdarma rady a tipy, jak se starat o peníze.

Dozvíte se:

  • Jak o peníze nepřicházet
  • Jak peníze ochránit
  • Jak peníze investovat
Přihlaste se k odběru finančních tipů zasílaných e-mailem a získejte zdarma ebook „10 kroků, jak si s platem zaměstnance zajistit finanční nezávislost.“

Příklad hodnocení zajištěného fondu!

Důležitou součástí práce skutečného investičního poradce (ať jde o bankéře nebo finančního poradce), by mělo být vyhodnocování nabídek investičních produktů na trhu.

Příklad toho, jak vyhodnocuje a informuje klienty o zajímavosti konkrétního zajištěného fondu společnost Fichtner s.r.o. najdete po kliknutí na následující odkaz.

Pokud jste finanční profesionál, možná může být daný materiál inspirací pro Vás, co vyžadovat od analytického oddělení Vaší společnosti. 

Pokud jste učitel, můžete studentům ukázat jeden konkrétní příklad, jak se dají finanční produkty analyzovat.

A pokud se o finanční produkty zajímáte sami pro sebe, možná Vám materiál pomůže uvědomit si, jak důležité je zkoumat nabízené produkty do většího detailu.
 

Dobré zprávy pro akciové investory - Evropa je na konci recese, oživení v USA bude trvat déle!

Ve světě investic je důležité sledovat, co se děje. K tomu účelu lze využívat analytické zprávy a souhrny. Dnes Vám přinášíme souhrn toho, co se dělo na kapitálových trzích v měsíci březnu v podobě, kterou svým klientům pravidelně zasílá společnost Fichtner s.r.o.

Jak se bránit před podvodnými převody v katastru nemovitostí?

možná jste to již zaregistrovali. Čas od času se někdo pokusí „ukrást“ nemovitost tím, že si ji na sebe převede bez souhlasu majitele v katastru nemovitostí. To potom může být skutečný průšvih. A protože se to může přihodit i vám, možná vás zaujme, jak se alespoň částečně proti této skutečnosti bránit. Více se můžete dozvědět opět z další ukázky komunikace poradenské firmy Fichtner s.r.o. s jejími bonitními klienty.

Proč je teď skvělá doba na půjčování si peněz?

Uvažujete o hypotéce? Právě teď je podle odborníků ta nejvhodnější doba. Jen loni si ji pořídilo téměř 100 tisíc lidí. Pro inspiraci si můžete přečíst článek a podívat se na video ze Snídaně s Novou, kde na toto téma hovořil Vladimír Fichtner.

Poklesy považujeme za příležitost! Jako vždy!

V dnešním článku budeme pokračovat další ukázkou toho, jak se svými klienty komunikuje poradenská firma Fichtner s.r.o.. Vladimír Fichtner a jeho tým je přesvědčen, že rychlá a efektivní komunikace s klienty je kriticky důležitá, pokud chcete úspěšně investovat. Materiál byl klientům Fichtner s.r.o. odeslán 4. února – v době, kdy trhy poklesly o cca 5%. Dnes se již vyspělé akciové trhy vrátily zpět na ceny před poklesem, a proto Vy nyní máte šanci posoudit, jak významně se naplnila slova z následujícího komentáře …

Fichtner s.r.o. NEDOPORUČUJE - podřízený dluhopis Erste Group Bank!

Dnes Vám zasíláme názor Fichtner s.r.o. na investici do dluhopisů Erste Group Bank.  Fichtner s.r.o. svým klientům tyto dluhopisy nedoporučuje, protože mají velmi dlouhou dobu splatnosti - 10 let. 

KFP rozšiřuje portfolio pro elitní poradce!

Praha  27.1. 2014 – Společnost KFP – Kořený Fichtner Pavlásek, s.r.o. získala od společnosti EFPA Česká republika akreditaci pro pořádání akreditačního vzdělávacího kurzu k certifikační zkoušce €uropean Financial Advisor™ (€FA™). Více o účasti na prvním akreditovaném kurzu, který začíná v březnu 2014, se dozvíte již nyní na www.InvestElita.cz

Jak vidí budoucnost tým, který měl skvělý rok 2013?

Minulý týden jsme Vás seznámili s roční zprávou pro klienty Fichtner s.r.o. Tato zpráva se zabývala především minulostí. Dnes pro Vás máme záznam z webináře stejné společnosti, kde Vladimír Fichtner a jeho kolegové mluví o tom, co očekávají a co doporučují pro rok 2014.

Rok 2013 byl skvělý, ale nenechte se tím zmást!

Rok 2013 byl pro někoho náročný a pro někoho skvělý. Dnes pro Vás máme informace od poradenské firmy, která má v investičním mandátu od klientů celkem 1,2 mld. Kč a která rok 2013 považuje za skvělý. Podívejte se, co psala svým klientům před několika dny...

2 klíčové investiční rady pro rok 2014!

Co doporučuje hlavní analytik KFP Mgr. Petr Syrový,  €FA™ pro Vaše investice v roce 2014? Na co dát pozor a čemu se vyhnout?  A navíc informace o tom, jak můžete ušetřit 5 000,- Kč za úspěšný přípravný kurz pro získání certfikace €FA™. Více o doporučeních Petra Syrového, €FA™  i slevě na 5 000,- Kč si můžete přečíst v následujícím článku...
Celkem 557 článků.
<<   <   11  -  12 -  13 -  14 -  15 -  16 -  17 -  18 -  19 -  20   >   >>


 
© 2006 - 2017 K.F.P. - všechna práva vyhrazena
Dotazy a připomínky: klient@kfp.cz
Programovali: SE-MO Data