Získejte za 90 minut 30 let zkušeností.Získat zde!

Klientské oddělení KFP

Tel.: 733 120 176
(po-pá 8:00-15:00)
Email: klient@kfp.cz

Aktuality

Knihovna

Ke stažení

Získejte zdarma rady a tipy, jak se starat o peníze.

Dozvíte se:

  • Jak o peníze nepřicházet
  • Jak peníze ochránit
  • Jak peníze investovat
Přihlaste se k odběru finančních tipů zasílaných e-mailem a získejte zdarma ebook „10 kroků, jak si s platem zaměstnance zajistit finanční nezávislost.“

Jak rostou sazby, když rostou

Zvykli jsme si na nízké úrokové sazby. Hypotéky jsou pod 2 % p.a. už zhruba rok. Mluví se o růstu úrokových sazeb. Dnes se podíváme, jak rychle sazby rostou. S jakou změnou musíme umět počítat? Na jakou se připravit?

Jak se ptát klienta na jeho finanční cíle

V dnešním článku se s Vámi Petr Pavlásek podělí o zkušenosti a tipy KFP, jak se ptát na finanční cíle klienta tak, abyste jej vtáhli do rozhovoru a opravdu zaujali.

Zbohatněte mariášem

Po přečtení titulku si možná myslíte, že jsme se v KFP zbláznili. Čtete prosím dál. Vysvětlíme to. Mariáš a derivátové obchody jsou hra s nulovým (resp.  záporným součtem), tzn. amatéři dlouhodobě vždycky prohrávají. Proto derivátové obchody v KFP laikům nedoporučujeme.

Vítězové se střídají

Na mistrovství světa v hokeji nekraluje jeden tým dlouhých 20 let, ale vítězové se střídají. Není radno sázet na minulého vítěze a doufat, že samozřejmě titul obhájí. Stejně tak se i v investicích střídají vítězové a poražení. Málokdy se vítěz opakuje, někdy dokonce vítěz končí mezi poraženými v příští sezóně.

Jak se odlišit od konkurence a zaujmout klienta již v prvním rozhovoru

V dnešním tipu Vám prozradíme, jak doporučujeme začít první rozhovor s klientem, abyste se odlišili od konkurence a zaujali klienta již v úvodní části rozhovoru.

Dluhopisy s malým výnosem a neviditelným rizikem

Občas se setkáme s dluhopisem, který se u nás běžně prodává a přitom nabízí nízký výnos při vysokém riziku. Ano, i takové investice jsou a prodávají se. Záleží totiž na tom, vůči čemu výnos poměřujeme.

2 tipy, jak správně začít obchodní schůzku

Taky na Vás působí lacině a neprofesionálně, když se Vám nějaký poradce nebo spíše prodejce snaží vlichotit do přízně tím, že Vám při vstupu do kanceláře/domácnosti začne hned něco chválit? Tak to nedělejte ani Vy! Dnes pro Vás máme dva jednoduché tipy, jak začít obchodní schůzku správně a profesionálně.

Zkontrolujte si dluhopisové fondy

Udělejte si malou revizi toho, co máte v portfoliu. Podívejte se na dluhopisové fondy, ale nakoukněte pod pokličku. Co se tam skrývá a co by nás mohlo lekat?

Pozor na kouzelnou větu v pojistných podmínkách

Některé pojišťovny umí udělat „totálku“ prakticky z jakékoliv dopravní nehody. Což pro Vašeho klienta může znamenat nevýhodnou kompenzaci při pojistné události. O tom, na co byste měli Vaše klienty upozornit při sjednávání havarijního pojištění, se můžete dočíst v dnešním článku Lukáše Kaplana.

Ať přestup mezi fondy není zbytečně drahý

Občas se stane, že potřebujete přestoupit mezi fondy. Jeden fond prodáte, jiný fond koupíte. Ale za jakou cenu prodáte a za jakou cenu koupíte? Nekoupíte náhodou dráž, než jste prodali? Pak by se Vám přestup zbytečně prodražil.
Celkem 598 článků.
<<   <   1 -  2 -  3 -  4 -  5 -  6 -  7  -  8 -  9 -  10   >   >>


 
© 2006 - 2023 K.F.P. - všechna práva vyhrazena
Dotazy a připomínky: klient@kfp.cz
Programovali: SE-MO Data