Získejte za 90 minut 30 let zkušeností.Získat zde!

Klientské oddělení KFP

Tel.: 733 120 176
(po-pá 8:00-15:00)
Email: klient@kfp.cz

Aktuality

Knihovna

Ke stažení

Získejte zdarma rady a tipy, jak se starat o peníze.

Dozvíte se:

  • Jak o peníze nepřicházet
  • Jak peníze ochránit
  • Jak peníze investovat
Přihlaste se k odběru finančních tipů zasílaných e-mailem a získejte zdarma ebook „10 kroků, jak si s platem zaměstnance zajistit finanční nezávislost.“

Neinvestujeme do akcií, investujeme do firem

Jaký v tom je rozdíl? Na první pohled žádný, na druhý pohled velký.

Transformované penzijní fondy: Zůstat, nebo raději přejít do účastnických fondů?

Asociace penzijních fondů na své tiskové konferenci v dubnu 2019 zveřejnila výsledky penzijních fondů. Přes nepříznivý vývoj dluhopisů kvůli rostoucí inflaci (5,4% p.a. za posledních 5 let) dokázaly transformované fondy (dříve penzijní fondy) splnit zákonné podmínky a neznehodnotit investice svých klientů (dosáhly průměrného výnosu +0,4% p.a.). Podobné zprávy budeme možná za pár let číst. Teď s tím ještě naštěstí můžeme něco udělat.

Sazby dosáhly nového dna, dluhopisová bublina je na maximu!

Dnes Vám přinášíme další z řady komentářů, které Fichtner s.r.o. publikuje pro své klienty. Tentokrát jde o měsíční komentář k aktuální situaci na trhu.

Jak zvýšit provizní obrat na 1 poradce na trojnásobek!

Největší firmy na českém poradenském trhu mají provizní obrat cca 500 až 700 tis. Kč ročně na jednoho poradce. Přitom lze dosahovat obratu 3-4krát většího. Vyžaduje to ale zaměřit se primárně na bonitní klienty a na investice, které tyto bonitní klienty nejvíce zajímají. Také je potřeba inspirovat se osvědčenými poradenskými modely pro bonitní klienty v zahraničí.

Gratulujeme vítězům!

Včera proběhly zkoušky na získání certifikátu €FATM. My už dnes chceme pogratulovat těm, které jsme připravili a kteří titul €FATM úspěšně získali.

Titul získalo 87 % těch, které jsme připravovali, i když dlouhodobý průměr úspěšnosti u zkoušek je něco málo přes 50 %.

Děti, které umí spravovat miliony

81 studentů, 15 škol, rodina Svobodných, Drahotových a Novákových. I tak vypadalo letošní první Mistrovství České republiky ve FINANČNÍ SVOBODĚ, které podpořila jako výhradní partner Česká spořitelna. Soutěžilo se v kategoriích dvojic a škol, nejlepší manažeři rodinného portfolia byli z Obchodní akademie Kolín.

Elitní poradce umí pojišťovat na miliony za stokoruny!

úspěšní lidé s vysokými příjmy potřebují pojistky na miliony, které stojí stokoruny. Nejvíce se zajímají o investice a potřebují, aby měli ochráněna velká rizika a zároveň, aby jim zbylo dost zdrojů na investování. Místem, kde se dá ušetřit, jsou různá populární pojištění, která ale nutně nepotřebují. Více si můžete přečíst v článku, který jsme psali pro časopis Poradenství a finance (viz příloha článku).

Titul, který se vyplatí!

Pokud patříte nebo jednoho dne chcete patřit mezi poradenskou Investiční Elitu, mám pro Vás  něco zajímavého.  Trénink zdarma, který jsem pro Vás připravil spolu s Vladimírem Fichtnerem, Tomášem Tylem, €FA a Petrem Pavláskem, €FA.

Jedná se o trénink pro nejlepší poradce a bankéře, kteří pro klienty především investují, řeší jejich skutečné potřeby a chtějí se už konečně na první pohled odlišit od "pojišťováků" a bankovních "nutičů" produktů.

Vlastní bydlení je výhodnější než nájemní!

Čas od času se někdo našich kolegů z Fichtner s.r.o. zeptá, jak správně posoudit, zda je výhodnější dnes nemovitost, ve které bydlí, vlastnit nebo pronajímat. 

Obecně dnes platí, že je vhodnější nemovitost vlastnit než pronajímat. Proč? To už se dozvíte z přiloženého materiálu kolegy a autora již 5 knih o penězích Petra Syrového, €FA.

Názor, který se může hodit!

V pátek odpoledne ministerstvo financí zveřejnilo parametry nové emise státních spořících dluhopisů (dříve tzv. „Kalouskovy“ dluhopisy). Vzhledem k tomu, že na podzim byly dluhopisy rychle upsány (trvalo to pouhé 4 dny), možná se Vám bude hodit analýza těchto dluhopisů, jak ji svým klientům zasílala včera večer poradenská společnost Fichtner s.r.o.
Celkem 549 článků.
<<   <   1 -  2 -  3 -  4 -  5 -  6 -  7 -  8 -  9  -  10   >   >>


 
© 2006 - 2017 K.F.P. - všechna práva vyhrazena
Dotazy a připomínky: klient@kfp.cz
Programovali: SE-MO Data